Menu
Your Cart

LED Ampul Arıza Engelleyici Dekoder

LED AMPUL ARIZA LAMBASI ENGELLEYİCİ CANBUS DEKODER 21W LED AMPUL ARIZA LAMBASI ENGELLEYİCİ CANBUS DEKODER 21W
Fırsat
Bazı yeni nesil araçlara LED AMPUL yada LEDLİ STOP LAMBASI, LEDLİ FAR takılınca LED ampuller halojen ampullere göre daha az akım çektiğinden araç aydınlatma sistemi ampulü patlak zannederek kadranda ampul patlak uyarısı vermektedir, arıza lambası yakmaktadır. Bunu önlemek için de LED ikaz önleyici d..
80,00TL Vergiler Hariç:66,67TL
LED PARK PLAKA AMPUL ARIZA LAMBASI ENGELLEYİCİ CANBUS DEKODER 5W LED PARK PLAKA AMPUL ARIZA LAMBASI ENGELLEYİCİ CANBUS DEKODER 5W
Fırsat
Bazı yeni nesil araçlara plaka veya park lambalarına LED AMPUL takılınca, LED ampuller halojen ampullere göre daha az akım çektiğinden araç aydınlatma sistemi ampulü patlak zannederek kadranda ampul patlak uyarısı vermektedir, arıza lambası yakmaktadır. Bunu önlemek için de LED ikaz önleyici dekoder..
40,00TL Vergiler Hariç:33,33TL
LED STOP ARIZA LAMBASI CANBUS DEKODER 5-21W ÇİFT DUY LED STOP ARIZA LAMBASI CANBUS DEKODER 5-21W ÇİFT DUY
Stokta yok
Bazı yeni nesil araçlara LED AMPUL yada LEDLİ STOP LAMBASI, LEDLİ FAR takılınca LED ampuller halojen ampullere göre daha az akım çektiğinden araç aydınlatma sistemi ampulü patlak zannederek kadranda ampul patlak uyarısı vermektedir, arıza lambası yakmaktadır. Bunu önlemek için LED ikaz önleyici deko..
120,00TL Vergiler Hariç:100,00TL
LED SİNYAL AMPULÜ FLAŞÖR HIZI DÜZENLEYİCİ DEKODER 21W LED SİNYAL AMPULÜ FLAŞÖR HIZI DÜZENLEYİCİ DEKODER 21W
Fırsat
Araçlara LED SİNYAL AMPULÜ takılınca sinyal flaşör hızı artar. Sinyal lambası hızlı hızlı yanıp sönmeye başlar. Bunu önlemek için LED ikaz önleyici dekoder bağlanması gerekir. Bu dekoder sinyal lambası hızını düzenlemek amacıyla kullanılmaktadır.    Ayrıca; Bazı yeni nesil araçla..
80,00TL Vergiler Hariç:66,67TL
Bazı yeni nesil araçlara LED AMPUL yada LEDLİ STOP LAMBASI, LEDLİ FAR takılınca LED ampuller halojen ampullere göre daha az akım çektiğinden araç aydınlatma sistemi ampulü patlak zannederek kadranda ampul patlak uyarısı vermektedir, arıza lambası yakmaktadır. Bunu önlemek için de LED ikaz önley..
80,00TL Vergiler Hariç:66,67TL
Bu modül özellikle VW grubu araçlara LED XENON ampul takıldığı zaman ampul arıza uyarısını engellemek için uygundur.PHOTON MONO SERİSİ LED AMPULLER İLE UYUMLU ÇALIŞMAKTADIR.Bazı yeni nesil araçlara LED far ampulü takınca, LED ampuller halojen ampullere göre farklı elektriksel özelliklerde olduğu..
150,00TL Vergiler Hariç:125,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)