Menu
Your Cart

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik Politikası

fardoktoru.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için üyelik esnasında veya sonradan verdiğiniz isim, soyadı, yaş, ilgi alanları, adres, e-posta vb. bazı bilgilerinizi fardoktoru.com sunucularında tutmaktadır. fardoktoru.com sunucularında toplanan bu bilgiler dönemsel olarak yapılan kampanya çalışmalarında, müşteri profillerine yönelik özel olarak yapılan promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece fardoktoru.com tarafından yönetilmekte ve kullanılmaktadır.

 

Sitemizin 128 Bit SSL Sertifikası vardır.

SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi fardoktoru.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. "Internet'te güvenli alışveriş yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir." 

fardoktoru.com’ da kredi kartı numaranız personelce bilinmemekte ve CVC2 numaranız sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir. 

Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı sağlanmaktadır.

 

Kredi Kartı Güvenliği

fardoktoru.com sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın(browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. Bu kilit 128 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görülemez. Mağazamızda tüm bankaların VISA,MASTERCARD kredi kartları geçerlidir)  fardoktoru.com hiçbir zaman bu numaraları saklamaz, kayıt etmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz !  

 

Veri Güvenliği

fardoktoru.com sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. fardoktoru.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder. 

 

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği
 

fardoktoru.com 'a verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır. fardoktoru.com, üye olurken verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sizin haberiniz olmaksızın ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamak, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamak ve de satmamakla yükümlüdür. fardoktoru.com üye formlarının istediği kişisel bilgilerin ve e-posta adreslerinin haricinde site kullanımı esnasında ziyaretçinin izlediği, hareket ve kullanım alışkanlığı tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel hiçbir bilgiyi içermeyen bu istatistikler siz müşterilerimizin sitemizi daha rahat, keyifli ve ayrıcalıklı kullanabilmeniz için iş ve proje ortakları ile paylaşılabilmektedir.

fardoktoru.com müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. (Örn: Banka kredi kartı suçları, adliyeler, polis karakolları gibi resmi yerlere resmi bir talep yazısı karşılığında.)

fardoktoru.com müşterilerinin sisteme girdiği bilgileri sadece girişi yapan müşteri ulaşabilmekte ve yine gerekli bilgileri sadece sisteme girişi yapan müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşabilmesi ya da bu bilgileri değiştirebilmesi mümkün değildir.

 

Veri Paylaşımı

fardoktoru.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, verdiği hizmetleri daha verimli kılmak , müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca bu bilgileri  fardoktoru.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanabilir. 

 

Güvenli Alışveriş Garantisi


fardoktoru.com en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem fardoktoru.com ,hem de alışveriş yapan müşteriler için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz veya diğer hassas verilere üçüncü şahıslar ve hatta  fardoktoru.com çalışanları da dahil olmak üzere erişilmesi olanaksızdır 

fardoktoru.com tarafından belirli aralıklarla size gönderilen e-postaları almak istemiyorsanız, fardoktoru@gmail.com  adresine e-posta “Bülten Aboneliği” başlığı ile bülten aboneliğinden çıkmak istediğinizi belirterek aboneliğinizin iptalini sağlayabilirsiniz.

fardoktoru.com ile irtibata geçmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Adres: Bahçekapı Mah. Şaşmaz Sanayi Blv. Officium iş merkezi No 22/3 Etimesgut ANKARA
Telefon: 0 (312) 280 04 04
E-Posta: fardoktoru@gmail.com

Gizlilik sizin içinde bizim içinde önemlidir.