Menu
Your Cart

Hakkımızda

Fardoktoru sitesi otomobillerin mevcut aydınlatma sistemlerinin küçük modifiyeler ile görsel olarak daha şık ve yeni görünmesini amaçlar.

Kullanıcıların araçlarına yapmayı planladıkları aydınlatma projelerini teknik olarak mümkün hale getirmek için yeni fikirleri titizlikle dikkate alıyor, çözümler bulmaya çalışıyoruz. Sizlerden gelen sorulara cevap verebilmek, çözüm üretebilmek için ürün yelpazemizi ve yeni uygulamalarımızı her geçen gün artırıyoruz.  

BMW marka araçlarda 2000 yılından sonra bazı modellerde standart olarak kullanılan ve adeta markanın simgesi haline gelen "ANGEL EYES" far halkalarını 2000 yılından önce üretilen araçlara uygulayarak aracın DNA'sını bozmadan daha yeni ve modifiye görünmesini sağlıyoruz.

Çağımızın aydınlatma teknolojisi olan LED ampulleri yeni nesil araçlara uygun olarak arıza uyarısı vermeyecek şekilde kullanılacak hale getiriyor, arıza lambasını söndürmek için çözümler sunuyoruz. Bu değişiklikleri yaparken teknik olarak ölçümler yapıyor, aracınıza zarar vermeyecek uygulamaları geliştiriyoruz.

Ürün ve çözümlerimizin ana özellikleri kolay ve anlaşılabilir olmalarıdır. Ürünlerimizi son kullanıcıların kolaylıkla kendilerinin yapabileceği şekilde sunmaya çalışıyor, kullanma kılavuzları ve bağlantı şemaları ile beraber gönderiyoruz. Araçları ile uğraşmayı seven kullanıcılara hobby amaçlı kolay montaj yapılabilen ürünler sunuyoruz.

Kendi tasarımımız ve imalatımız olan F1 Style Led Stop Lambası Modülü, Amerikan Park Sinyal Modülü, Led arıza önleyici dekoderler bugün birçok araçta güvenle ve sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

Hedefimiz teknolojiyi yakından takip ederek uzun yıllar boyunca kaliteden ödün vermeden yeni ürünler üretmek ve siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

Saygılarımızla.

SUN Grup Elektrik Elektronik Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bahçekapı Mah. Şaşmaz Sanayi Bulvarı Officium İş Merkezi No: 22/3 ETİMESGUT / ANKARA / TURKEY Tel:+90 (312) 280 04 04  GSM: +90 (532)384 79 29